Teknoloji

Resident Evil 4 Remake için beklenen demo yayınlandı: Ücretsiz deneyebilirsiniz

 
Capcom tarafından oyuncuların beğenisine sunulacak korku temalı aksiyon hayatta kalma nişancı oyunu Resident Evil 4’ün remake versiyonu için Chainsaw isimli bir demo yayınlandı. Demoyu Steam üzerinden PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4 ve PC ile deneyimleyebilirsiniz. Demo versiyonu sayesinde merakla beklenen oyunun grafiklerine, mekaniklerine, ortamına ve daha fazlasına göz atabilirsiniz.
 
2005 yılında çıkan yepyeni oyunun üretilmiş versiyonu çok yakında sizlerle.
 
 
 
2005 yılında piyasaya sürülen yepyeni oyunun yeniden tasarlanmış versiyonu olan Resident Evil 4 Remake, bizleri geçmişe götürecek. Yenilenen ve yeniden yapılan oyun içi mekaniklerin yer alacağı bu sürüm, geliştirilmiş grafiklere de yer verecek. Günümüz teknolojileri ile geliştirilen bu yapım, bizlere orijinal oyundan daha fazlasını vaat ediyor.
 
Beklenen remake Resident Evil 4, 24 Mart’ta PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4 ve Steam’de PC için piyasaya sürülecek. Oyunun demo versiyonu şu anda yayında. Demolara ulaşmak için kişilerin üzerine tıklayabilirsiniz. PlayStation 4 / PlayStation 5, Xbox Serisi ve Steam.
 
tanıtım fragmanı
 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu